Konkurs

Konkurs na Kierownika Żłobka Samorządowego im. Anny Żynel w Supraślu

DYREKTOR ZESPOŁU ŻŁOBKÓW SAMORZĄDOWYCH GMINY SUPRAŚL

OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO

Kierownik Żłobka Samorządowego im. Anny Żynel w Supraślu

  1. Wymagania niezbędne:

- Obywatelstwo polskie,

- Wykształcenie wyższe oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy z dziećmi;

lub wykształcenie średnie oraz co najmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi,

- Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

- Niekaralność za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

- Rękojmia należytego sprawowania opieki nad dziećmi,

- Pełna władza rodzicielska – brak ograniczenia, zawieszenia, bądź pozbawienia (obecnie i w przeszłości)

- Wypełnianie obowiązku alimentacyjnego, w przypadku gdy taki obowiązek został nałożony na podstawie tytułu wykonawczego pochodzącego lub zatwierdzonego przez sąd,

- Kierownikiem Żłobka Samorządowego im. Anny Żynel w Supraślu może być osoba, która nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym lub nie została skazana prawomocnym wyrokiem za inne przestępstwa umyślne.

  1. Wymagania dodatkowe:

- Co najmniej trzyletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi,

- Znajomość zagadnień dotyczących funkcjonowania żłobków,

- Znajomość przepisów ustaw: o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3, o samorządzie gminnym, o pracownikach samorządowych, o finansach publicznych, Kodeks postępowania administracyjnego, Kodeks pracy, Kodeks cywilny,

- Biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office,

- Komunikatywność, kreatywność, odpowiedzialność, terminowość, dyspozycyjność i zdolność podejmowania decyzji.

  1. Zakres wykonywanych zadań na danym stanowisku obejmuje zadania opiekunki dziecięcej oraz kierownika placówki :

- Zakres obowiązków opiekunki:

  1. Prowadzenie zajęć edukacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników we współpracy ze specjalistami.
  2. Dbanie o prawidłowy rozwój psychofizyczny dziecka z uwzględnieniem potrzeb dzieci niepełnosprawnych.
  3. Wykonywanie czynności opiekuńczo- pielęgnacyjno- higienicznych dzieci.
  4. Udzielanie wskazówek wychowawczych rodzicom oraz prowadzenie pogadanek.

- Zakres obowiązków kierownika:

  1. Wspomaganie Dyrektora żłobka w realizacji zadań wynikających z ustawy z dnia 4 lutego 2011 roku o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz.U.z2020r.poz.326)
  2. Organizowanie pracy i kierowanie działalnością Żłobka Samorządowego im. Anny Żynel w Supraślu,
  3. Reprezentowanie placówki na zewnątrz oraz podczas uroczystości organizowanych przez Urząd Gminy Supraśl i placówki oświatowe,
  4. Dbanie o porządek, czystość, estetykę placówki oraz o dobry stan sprzętu i wyposażenia, utrzymywanie ich w czystości, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  5. W przypadku awarii natychmiastowe jej usunięcie oraz w przypadku konieczności wezwanie odpowiednich służb.
  6. Należyte gospodarowanie mieniem Zespołu do wykonywania bieżącej działalności,
  7. Przestrzeganie ustalonego w zakładzie pracy porządku, przepisów BHP i p/poż, w przypadku wypadku podjęcie należytych działań.
  8. Wykonywanie wszystkich innych prac zleconych przez Dyrektora wiążących się z zakresem obowiązków a nie ujętych w zakresie czynności.

  1. Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny,

- CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej

- oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,

- oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,

- oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,

- oświadczenie, że kandydat nie był karany zakazem pełnienia funkcji kierowniczych związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, o którym w ustawie o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych (tj.Dz.U.z2019,poz.1440 ze zm.)

- oświadczenie kandydata, że w przypadku wyboru jego oferty zobowiązuje się nie pozostawać w innym stosunku pracy, który uniemożliwiłby mu wykonywanie obowiązków w wymiarze 1 etatu,

- kserokopie dokumentów (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem) potwierdzające kwalifikacje i wykształcenie zawodowe,

- kserokopie świadectw pracy  (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem),

- inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem)

Dokumenty aplikacyjne: oświadczenia powinny być podpisane, list motywacyjny i CV powinny być podpisane oraz opatrzone klauzulą:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych (Dz.U.z2019,poz.1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

  1. Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w zaklejonych kopertach z dopiskiem: „Rekrutacja pracownicza” w dowolnej placówce:

- Żłobek Samorządowy im. Anny Żynel w Supraślu, ul Piłsudskiego 1B, 16-030 Supraśl

- Żłobek Samorządowy w Sobolewie, ul Szosa Baranowicka 94A, 15-509 Sobolewo

lub przesłać w terminie od 05 marca 2024 do dnia 15 marca 2024r. do godz. 17:00 na adres:

z dopiskiem na kopercie: „ Rekrutacja pracownicza”.

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

  1. Warunki pracy na stanowisku:

Pierwsza umowa o pracę zawarta będzie na czas określony do 6-u miesięcy z wynagrodzeniem brutto w przedziale: 4500-6000.

  1. Informacje dodatkowe:

- W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosił 0%

- Otwarcie ofert nastąpi w Żłobku Samorządowym w Supraślu w dniu 19 marca 2024 roku o godz. 11:00

- Kandydaci spełniający wymagania zostaną powiadomieni o terminie kolejnego etapu naboru telefonicznie

- Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Zespołu Żłobków Samorządowych Gminy Supraśl oraz na tablicy ogłoszeń w obu żłobkach.

Metryka strony

Udostępniający: Zespół Żłobków Samorządowych Gminy Supraśl

Wytwarzający/odpowiadający: Patrycja Jarocka - Utko

Data wytworzenia: 2024-03-05

Wprowadzający: Patrycja Jarocka-Utko

Data modyfikacji: 2024-03-05

Opublikował: Patrycja Jarocka-Utko

Data publikacji: 2024-03-05